Eröz İnşaat Güçlü ve Güvenli

Eröz İnşaat yurt içinde ağırlıklı olarak fabrika yapıları, endüstriyel yapılar, su yapıları beton kaplamalar ve konut inşaatlarında taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak çalışan bir genel müteahhitlik firmasıdır.

Firmamız 1994 yılında Hayati Eröz tarafından kurulmuştur. Şirket kuruluş tarihinden önceleri beton kaplamalar, konut binaları, liman yapıları taşeronlukları yapmıştır. 1996 tarihinde yeniden yapılanma sonucu güçlenen teknik kadro ile müteahhitlik hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Firmamız Ege bölgesinde önemli fabrika, endüstri yapıları, özel hizmet binaları, G.doğu Anadolu bölgesinde baraj ve sulama drenaj kanalları gibi işler yaparak günümüze ulaşmıştır.

240+ Memnun Müşteri

Öneri ve İstekleriniz İçin bize Ulaşabilirsiniz.

Eröz inşaat kalite ve ekonomi arasındaki çizgiyi sağlamak ve korumak üzerine dayalı tarzını mühendislik gereklerinden sapmadan yetenekli, çalışkan ve deneyimli personeli ile müşterisine sunmaktadır.

Eröz inşaat projelerinde yatırımcı ile birlikte başarılı sonuçlara ulaşır. Pratik çözümler, doğru ve performanslı malzemeler, aynı bilinci paylaştığımız çözüm ortakları, zamanında iş teslimi bizim işimizdir.

Eröz inşaat müşterilerine daha iyi gelecekler için destek olmakta, yapılan imalatların gelecek nesillerce kullanılması gerektiği bilincini hiçbir zaman unutmamaktadır.